Мені потрібно знати все про:
Депозитарні установи
Торгівлю цінними паперами

Календар подій

Президент

Олексій Кий

Президент
Кий Олексій Миколайович з 1997 року працює в ПАРД. Розпочав свою діяльність в ПАРД з посади фахівця з питань професійної діяльності, у 1998 році був призначений директором департаменту розвитку професійної діяльності, у 1999 році зайняв посаду віце-президента Асоціації, а у 2002 році – був обраний на посаду Президента ПАРД.
Олексій Миколайович веде активну діяльність на фондовому ринку, був членом Консультаційно-експертної ради НКЦПФР, Стратегічної групи при НКЦПФР, Громадської Ради при Держфінмоніторингу, всіх Комітетів НКЦПФР.
За його ініціативою протягом багатьох років здійснюється подання інтересів облікових систем українського фондового ринку у державних органах влади, підвищується професійний рівень фахівців фондового ринку, професійна діяльність облікових систем (реєстраторів та зберігачів) тощо.
Доклав чимало зусиль при розробці систем адаптації ринку цінних паперів у рамках нормативно-правових актів. Кий О.М. бере активну участь у розробленні і напрацюванні нормативно-правових актів; є співавтором проектів Законів «Про Акціонерні товариства», «Про емісійні цінні папери», «Про національну депозитарну систему». Кий О.М. багато часу і уваги приділяє навчально-методичній роботі, своїм досвідом та знанням ділиться готуючи матеріали, доповіді, читаючи лекції у Міжнародному Інституті Бізнесу, Українському міжнародному культурному центрі.
Завдяки ініціативам Кия О.М., який виступив також співавтором, розроблено та розповсюджено на фондовому ринку методичні збірники «Організація фінансового моніторингу на ринку цінних паперів», «Антимонопольне законодавство на ринку цінних паперів», «Корпоративне керування в Акціонерних товариствах», «Судова практика на ринку цінних паперів», «Депозитарна діяльність».