Мені потрібно знати все про:
Депозитарні установи
Торгівлю цінними паперами

Календар подій

Дисциплінарна колегія

Дисциплінарна колегія ПАРД проводить розслідування фактів порушення членами ПАРД норм законодавства на ринку цінних паперів, норм професійної діяльності та професійної етики, а також фактів невиконання членами ПАРД окремих рішень ПАРД, Правил ПАРД.

Розслідування проводяться на підставі заяв членів ПАРД, органів та посадових осіб ПАРД та третіх осіб, за зверненнями органів державної виконавчої влади, або за ініціативою Голови Колегії.

Порядок роботи Дисциплінарної колегії ПАРД регламентовані Положенням про Дисциплінарну колегію.

Дисциплінарне розслідування проводиться з метою більш повного встановлення обставин, вказаних в заявах щодо порушення норм професійної діяльності і професійної етики, а також рішень ПАРД. У випадку, якщо Колегією зроблено висновки, що представлені у заяві відомості не містять підстав для проведення розслідування, Колегія надає заявнику письмове повідомлення з наведенням мотивів про недоцільність проведення дисциплінарного розслідування.

У випадку виявлення порушення заходи впливу за результатами дисциплінарного розслідування можуть застосовуватись ПАРД виключно до члена ПАРД.

Склад Дисциплінарної колегії ПАРДПІБ

ОРГАНІЗАЦІЯ

1

Іваненко Олександр Петрович

ПРАТ "ФК "УКРНАФТОГАЗ"

2

Яценко Андрій Володимирович

ТОВ "СОЛІД ДНІПРО"


Чи підтримуєте Ви механізм прийняття та набрання чинності нормативних актів НКЦПФР, який пропонує ПАРД?
Так 97%
Ні 3%
Чи зацікавлені Ви у запровадженні віддаленого укладення договорів та обслуговування клієнтів торговців та депозитарних установ без необхідності особистої присутності клієнта?
Так 89%
Ні 11%