Мені потрібно знати все про:
Депозитарні установи
Торгівлю цінними паперами

Календар подій

Пост-реліз робочої зустрічі щодо звітів про підзвітні рахунки (FATCA)

З 2004 року ПАРД реалізує проект Фінансовий моніторинг. В рамках реалізації проекту спеціалісти ПАРД готують та надають пропозиції до нормативно-правових актів в сфері фінансового моніторингу на фондовому ринку до НКЦПФР та Держфінмоніторингу України.
 
В рамках проекту фахівці ПАРД працювали над розробкою Методичних рекомендацій з питань фінансового моніторингу для учасників фондового ринку. Також, Асоціація розробила для депозитарних установ та торговців цінними паперами Примірні правила проведення фінансовго моніторингу.


06.10.2020 ПАРД проведено робочу зустріч щодо подання фінансовими агентами звітів про підзвітні рахунки (FATCA), в якій взяли участь більше 70 професійних учасників ринку цінних паперів.

Основні висвітлені питання:

  • Норми Податкового кодексу України
  • Фінансові агенти відповідно до Рішення НКЦПФР
  • Наказ МінФіну від 12/08/2020 №496
  • Перенесення строків подання у 2020 році
  • Офіційні звернення ПАРД
  • Примірний план дій фінансових агентів 
  • Покрокова демонстрація отримання GIIN коду

Наголошуємо, що метою доданих презентаційних матеріалів та примірних анкет є висвітлення одного з можливих послідовних варіантів плану дій стосовно актуалізації інформації про клієнтів для виявлення податкових резидентів США для цілей FATCA і подальшого подання звітів про підзвітні рахунки. 

З презентаційними матеріалами робочої зустрічі та примірним проектом анкет для виявлення податкових резидентів США можна ознайомитись за посиланням.

Переглянути частину запису робочої зустрічі, а саме покроковою інструкцією для отримання GIIN коду можна за посиланням.  

Поділитись: