Мені потрібно знати все про:
Депозитарні установи
Торгівлю цінними паперами

Календар подій

Пост-реліз робочої зустрічі 19.05.2021 щодо обговорення норм нового Положення про здійснення фінансового моніторингу СПФМ – небанківськими установами

З 2004 року ПАРД реалізує проект Фінансовий моніторинг. В рамках реалізації проекту спеціалісти ПАРД готують та надають пропозиції до нормативно-правових актів в сфері фінансового моніторингу на фондовому ринку до НКЦПФР та Держфінмоніторингу України.
 
В рамках проекту фахівці ПАРД працювали над розробкою Методичних рекомендацій з питань фінансового моніторингу для учасників фондового ринку. Також, Асоціація розробила для депозитарних установ та торговців цінними паперами Примірні правила проведення фінансовго моніторингу.


19 травня відбулась робоча зустріч ПАРД, у якій взяли участь більше 80 представників професійних учасників, представники інших асоціацій та представники НКЦПФР. 

Висловлюємо подяку за участь в якості спікерів представникам НКЦПФР О.Мисюрі та І.Іванько 

На заході детально було обговорено норми нового Положення про здійснення фінансового моніторингу суб'єктами первинного фінансового моніторингу, державне регулювання та нагляд за діяльністю яких здійснює Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, затвердженого рішенням НКЦПФР від 11.02.2021 року №176, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 квітня 2021 р. за N 532/36154. 

З відео-записом заходу можна ознайомитись на каналі ПАРД у YouTube

Слідкуйте за анонсами подій у нашому telegram каналі: https://t.me/joinchat/V5m6ZwxI4Gpqb1C_ 
Поділитись: