Мені потрібно знати все про:
Депозитарні установи
Торгівлю цінними паперами

Календар подій

Консолідовані пропозиції до Проекту Положення про здійснення фінансового моніторингу СПФМ, державне регулювання та нагляд за діяльністю яких здійснює НКЦПФР

З 2004 року ПАРД реалізує проект Фінансовий моніторинг. В рамках реалізації проекту спеціалісти ПАРД готують та надають пропозиції до нормативно-правових актів в сфері фінансового моніторингу на фондовому ринку до НКЦПФР та Держфінмоніторингу України.
 
В рамках проекту фахівці ПАРД працювали над розробкою Методичних рекомендацій з питань фінансового моніторингу для учасників фондового ринку. Також, Асоціація розробила для депозитарних установ та торговців цінними паперами Примірні правила проведення фінансовго моніторингу.


Нагадуємо, що 10 червня відбувся повторний Комітет ПАРД з питань фінансового моніторингу.

Особливу подяку за участь в засіданні та внесення пропозицій висловлюємо Голові Комітету ПАРД з питань фінансового моніторингу, залученим незалежним експертам та представникам НКЦПФР в особі директора департаменту проведення інспекцій професійної діяльності та начальника відділу фінансового моніторингу.

За результатами засідання ПАРД консолідовано зауваження / пропозиції до Проекту Положення про здійснення фінансового моніторингу СПФМ, державне регулювання та нагляд за діяльністю яких здійснює НКЦПФР та направлено представникам НКЦПФР.

Ознайомитись з Порівняльною таблицею можна за посиланням.

З будь-яких питань щодо Проекту звертайтесь за допомогою мейл: [email protected] або за тел. 050-468-11-88

Контактна особа – Маргарита Коркушко.

Поділитись: