Мені потрібно знати все про:
Депозитарні установи
Торгівлю цінними паперами

Календар подій

У червні розпочнеться тестова сесія для подання звітів FATCA

ПАРД здійснює методологічну та консультативну підтримку учасників асоціації у питаннях виконання Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США «Про податкові вимоги до іноземних рахунків» (FATCA).На сайті Державної податкової служби України опубліковано повідомлення:

«Службою внутрішніх доходів США повідомлено Державну податкову службу України про початок відкритого тестування в Міжнародній службі обміну даними (далі – МСОД) в межах підготовки до виконання положень Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США «Про податкові вимоги до іноземних рахунків» (FATCA).

Важливі дати для тестування в МСОД:

- Кінцевий термін реєстрації: середа, 2 червня 2021 року, о 5:00 після полудня за літнім північноамериканським східним часом (четвер, 3 червня 2021 року, о 00:00 за київським часом).

- Відкриття: понеділок, 7 червня 2021 року, о 8:00 після полудня за літнім північноамериканським східним часом (вівторок, 8 червня 2021 року, о 03:00 за київським часом).

- Закриття: середа, 7 липня 2021 року,  о 5:00 після полудня за літнім північноамериканським східним часом (четвер, 8 липня 2021 року, о 00:00 за київським часом). 

Для отримання додаткової інформації про відкрите тестування в IDES скористуйтесь посиланням https://www.irs.gov/businesses/corporations/ides-testing-schedule.

Рекомендуємо усім фінансовим установам, які мають подавати звіт про підзвітні рахунки, зареєструватись у Міжнародній службі обміну даними (IDES) та взяти участь у відкритому тестуванні IDES. Для тестування пропонуємо підготувати і надіслати звіти, зокрема, але не виключно за 2020 рік.»


Зважаючи на зазначене надаємо рекомендації користувачам ПЗ «FATCA UA»:

  1. Для формування тестового звіту у ПЗ обов’язково необхідно замовити у ПАРД тестовий серійний номер до ПЗ за посиланням.
  2. У ПЗ створити Нове підприємтво та ввести тестовий серійний номер.
  3. При створенні тестового звіту використовувати лише «непромислові» дані, тобто вигадані дані про рахунки клієнтів.
  4. Взяти участь у тестуванні зможуть лише фінансові агенти, які станом на 00:00 за київським часом 3 червня 2021 року будуть зареєстровані на порталі IDES (МСОД).
  5. Настанови щодо умов та порядку тестування розміщені за сайті IDES за посиланням https://www.irs.gov/businesses/corporations/ides-testing-schedule.

Поділитись: