Мені потрібно знати все про:
Депозитарні установи
Торгівлю цінними паперами

Календар подій

ДПС проводить актуалізацію контактної інформації фінансових агентів в рамках звітності за FATCA

ПАРД здійснює методологічну та консультативну підтримку учасників асоціації у питаннях виконання Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США «Про податкові вимоги до іноземних рахунків» (FATCA).На сайті Державної податкової служби України 12.08.2021 року опубліковано повідомлення, пов'язане з процесом подання звітів про підзвітні рахунки:

Згідно з нормами пункту 5 Порядку заповнення і подання фінансовими агентами звіту про підзвітні рахунки відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США «Про податкові вимоги до іноземних рахунків» (FATCA), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 12.08.2020 року № 496 (зі змінами), проводиться процедура актуалізації контактної інформації фінансових агентів та верифікація з даними, що були вказані при реєтрації в «Міжнародній службі обміну даними» (МСОД– платформа IDES).

Висловлюємо подяку усім фінансовим агентам, які надали свої контанктні дані, водночас, просимо долучитися до звірки усіх, хто не надав поки що інформацію. Фінансовий агент може надіслати повідомлення на електронну адресу ДПС: [email protected] або [email protected].

З огляду на зазначене, надаємо перелік усіх фінансових агентів, які зереєстровані в МСОД (лінк на перелік - https://apps.irs.gov/app/fatcaFfiList/flu.jsf). Також, зазначений перелік наведений у додатку.


Разом з цим, про інші аспекти формування та подання звітів FATCA можні ознайомитися у розділі сайту ПАРД та на каналі ПАРД у YouTube.
Поділитись: